"Να σηματοδοτήσουμε όλοι μαζί μια νέα αρχή"
Τα εγκαίνια του εκλογικού του γραφείου πραγματοποίησε χθες (10/5) στον πεζόδρομο Βελεστίνου ο συνδυασμός "Όλοι μαζί, μπροστά" με τον υποψήφιο Δήμαρχο Χαράλαμπο Πάσχο να επιτίθεται στη νυν Δημοτική Αρχή, παρουσιάζοντας ταυτόχρονα θέσεις και υποψηφίους της παράταξης
!["Να σηματοδοτήσουμε όλοι μαζί μια νέα αρχή"](data/articles/1557563459812059596.jpg)
"Ο τόπος στις 26 Μαΐου έχει μια τεράστια πρόκληση, μια μεγάλη επιλογή, να πάει μπροστά βάζοντας τέλος στον πενταετή κύκλο των χαμένων ευκαιριών", σχολίασε ο υποψήφιος Δήμαρχος Ρήγα Φεραίου, Χαράλαμπος Πάσχος, τονίζοντας στον επίλογο πως στο Βελεστίνο ο συνδυασμός του στηρίζει την Ανεξάρτητη Κίνηση Βελεστι-Νέων και Χλόης.
Στα εγκαίνια παραβρέθηκε, μεταξύ άλλων, και η πρώην Δήμαρχος Ρήγα Φεραίου, Ελένη Λαΐτσου.
Δείτε τη Live μετάδοση από το Μουσικό Βαγόνι: