Παιδικό Φεστιβάλ για το Περιβάλλον στο Στεφανοβίκειο
Μικρό παιδικό φεστιβάλ για την λίμνη Κάρλα το Περιβάλλον και την αειφορία
![Παιδικό Φεστιβάλ για το Περιβάλλον στο Στεφανοβίκειο](data/articles/165399112432181399.jpg)
Σας προσκαλούμε να τιμήσετε με την παρουσία σας την εκδήλωση "Νοιάζομαι, Συνεργάζομαι, Αγαπώ, δρω" που διοργανώνει το 1ο Δημοτικό Σχολείο Κάρλας - Στεφανοβικείου, σε συνεργασία με την Μονάδα Προστατευόμενων Περιοχών Θεσσαλίας και τον Δημο Ρήγα Φεραίου, την Πέμπτη 2 Ιουνίου 2022 στις 19:00 στην πλατεία του χωριού.
Οι μαθητές,
Ο Διευθυντής και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου