Επίσκεψη Διοικητή 307 ΠΕΒ στον Δήμαρχο Ρήγα Φεραίου
Τον Δήμαρχο Ρήγα Φεραίου, Δημήτρη Νασίκα, επισκέφθηκε σήμερα (10/3) ο Διοικητής του 307 ΠΕΒ Στεφανοβικείου, Σχης Τεχνικού, Ιωάννης Καπελαρίδης
![Επίσκεψη Διοικητή 307 ΠΕΒ στον Δήμαρχο Ρήγα Φεραίου](data/articles/16469190601605169175.jpg)
Στη συνάντηση έλαβε χώρα συζήτηση για τα θέματα της περιοχής που άπτονται των αρμοδιοτήτων του 307 ΠΕΒ Στεφανοβικείου και τονίστηκε η άριστη συνεργασία του Δήμου και της αντίστοιχης στρατιωτικής μονάδας.
Ο Δήμαρχος πρόσφερε βιβλία σχετικά με τον Ρήγα Βελεστινλή και την περιοχή και ο Διοικητής πρόσφερε στον κ. Νασίκα τιμητική - αναμνηστική πλακέτα ευχαριστώντας τον για την μέχρι τώρα άψογη συνεργασία τους.
Περισσότερες φωτογραφίες
![Επίσκεψη Διοικητή 307 ΠΕΒ στον Δήμαρχο Ρήγα Φεραίου](data/articles/1646919123546298711.jpg)
![Επίσκεψη Διοικητή 307 ΠΕΒ στον Δήμαρχο Ρήγα Φεραίου](data/articles/16469191231729762134.jpg)
![Επίσκεψη Διοικητή 307 ΠΕΒ στον Δήμαρχο Ρήγα Φεραίου](data/articles/16469191241000615072.jpg)