Δυνατότητα απογραφής στο Δημαρχείο
Απο τις 15 έως τις 21 Φεβρουαρίου και κατά τις ώρες 9:00 - 14:00 θα βρίσκεται στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου στο Βελεστίνο η Βοηθός Επόπτη ΕΛΣΤΑΤ, Δώρα Μαυρομάτη, με σκοπό να βοηθήσει τους δημότες του Δήμου Ρήγα Φεραίου να απογραφούν
![Δυνατότητα απογραφής στο Δημαρχείο](data/articles/16449346961619484744.jpg)
Όπως σημειώνεται στην ανακοίνωση, όσοι δημότες επιθυμούν να απογραφούν, μπορούν να προσέλθουν στο Δημαρχείο ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά με την κ. Μαυρομάτη στο τηλέφωνο: 6942407929.
Τονίζεται πως απογραφή καθορίζει το μέλλον του Δήμου μας για τα επόμενα 10 χρόνια. Απογραφόμαστε στον τόπο που ζούμε. Όλοι μετράμε.