Ευχές από τον πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Βελεστίνου
Αναλυτικά, η επιστολή του Γιώργου Παπατόλια
![Ευχές από τον πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Βελεστίνου](data/articles/1556140353780904807.jpg)
Ως πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Βελεστίνου-Χλόης του Δήμου Ρήγα Φεραίου Νομού Μαγνησίας, θα ήθελα να ευχηθώ στους δημότες, συγγενείς , φίλες και φίλους το Φως της Ανάστασης να φωτίσει τις ψυχές μας και να μας χαρίσει υγεία και δύναμη για την αντιμετώπιση των καθημερινών μας προβλημάτων καθώς επίσης προσωπική-οικογενειακή ηρεμία και επαγγελματική πρόοδο.
Καλή Ανάσταση και χαρούμενο Πάσχα!
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Βελεστίνου–Χλόης
Γιώργος Κ. Παπατόλιας