Κέρδισε βαθμό η Χλόη

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν Χλόη και Άθλος στον Σαββατιάτικο αγώνα (1-1) που διεξήχθη στο χωριό του Δήμου Ρήγα Φεραίου, για την 8η αγωνιστική στον 2ο όμιλο της Β` ΕΠΣΘ
Ο Τριχόπουλος ευστόχησε σε κρίσιμο πέναλντι στο 88ο λεπτό ισοφαρίζοντας για την ομάδα του

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 25ο λεπτό με τον Κουμπούρα, ο οποίος από το ύψος του πέναλντι άνοιξε το σκορ με πλασέ εκμεταλλευόμενος την ασίστ του Τόπα. Η απάντηση για τους γηπεδούχους μπορεί να άργησε αλλά τελικά ήρθε στο 88’ με τον Τριχόπουλο να ευστοχεί σε χτύπημα πέναλντι που κέρδισε ο Μιχολίτσης.

Χλόη: Ανδριώτης, Αγροκώστας (60’ Μιχολίτσης), Κίτσιος, Ζαμπόγιας, Ντόντος, Ντογκάνι (77’ Χρόνης), Μπαλαμώτης, Τριχόπουλος, Αραμπατζής,   Βαΐτσης (77’ Μαυρογόνατος), Γεροβασίλης (50’ Κορλέτης).

Άθλος: Τούντορ, Καραΐσκος, Κακαλές, Κεπεσίδης, Μαυρογένης (55’ Μπέης), Τίτου (85’ Κρικώνης), Κουμπούρας (85’ Ξυνός), Θωμαΐδης, Ακρίβοςμ Πιπινής (Καρπέτης), Τόπας (85’ Τσιάτσιος).