Εκλογές στον Σύλλογο Γυναικών "Υπέρεια Κρήνη"
Την Κυριακή 28 Νοεμβρίου και κατά τις ώρες 16:00 - 17:30 θα διεξαχθούν οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου στον Σύλλογο Γυναικών "Υπέρεια Κρήνη", στον εξωτερικό χώρο της αίθουσας του συλλόγου στο πρώην ΕΠΑΛ Βελεστίνου
![Εκλογές στον Σύλλογο Γυναικών "Υπέρεια Κρήνη"](data/articles/16379253081038049789.jpg)
Παρακαλούνται οι κυρίες του συλλόγου να προσέλθουν για την ψηφοφορία με τα απαραίτητα μέτρα πρόληψης και προστασίας.