Χάρηκαν το ποδόσφαιρο οι... junior του Ρήγα!
Με σύνθημα "Το ποδόσφαιρο είναι διασκέδαση" οι ομάδες Κ-10 των Ολυμπιακού Βόλου, Ερμή και Ρήγα Φεραίου συμμετείχανε σήμερα το πρωί σε τουρνουά στις εγκαταστάσεις των Ερυθρόλευκων στην Άλλη Μεριά
![Χάρηκαν το ποδόσφαιρο οι... junior του Ρήγα!](data/articles/15551558251377035976.jpg)
Ο ηλιόλουστος καιρός βοήθησε ακόμα περισσότερο τους πιτσιρικάδες να απολαύσουν το αγαπημένο τους άθλημα ενώ πολυπληθής ήταν και η παρουσία των γονέων στην "κερκίδα".