Στον Δήμο Ρήγα Φεραίου ο πρόεδρος του ΕΛΓΑ
Περιοχές του Δήμου μας επισκεύτηκε σήμερα ο πρόεδρος του ΕΛΓΑ, Ανδρέας Λυκουρέντζος, συνοδευόμενος από την υφυπουργό Παιδείας Παιδείας, Ζέττα Μακρή, στο πλαίσιο της περιοδείας του στις πληγείσες περιοχές της Μαγνησίας
![Στον Δήμο Ρήγα Φεραίου ο πρόεδρος του ΕΛΓΑ](data/articles/1624640212892581954.jpg)
Ο Δήμαρχος Ρήγα Φεραίου, Δημήτρης Νασίκας ανέφερε πως "ως Δημοτική Αρχή καταθέσαμε υπόμνημα στον πρόεδρο στο οποίο οπου αναφέρονταιτα θέματα των αποζημιώσεων που απασχολούν τους αγρότες του Δήμου μας".