Ευχαριστεί τον αναπληρωτή διοικητή του Πανεπιστημιακού ο Δήμαρχος
Ευχαριστήριο του Δημήτρη Νασίκα στον ιατρό, Γιώργο Αποστολίνα, μέσω Facebook
![Ευχαριστεί τον αναπληρωτή διοικητή του Πανεπιστημιακού ο Δήμαρχος](data/articles/1607352045606118677.png)
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον φίλο μου, Βελεστινιώτη Γιατρό και Αναπληρωτή Διοικητή του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Λάρισας, κ. Γεώργιο Αποστολίνα για την συνολική προσφορά στον Δήμο Ρήγα Φεραίου και τις Κοινωνικές Δομές.
Η προσφορά του συνίσταται τόσο στην παροχή υλικής βοήθειας, για την καλύτερη λειτουργία των Κοινωνικών Δομών μας, όσο και σε συνεχή ενημέρωση για την τρέχουσα κατάσταση που αντιμετωπίζουμε