Προσλήψεις εποχικών στο Δήμο Ρήγα Φεραίου
Στην πρόσληψη 20 συνολικά ατόμων ειδικότητας ΥΕ Εργατών Πρασίνου με πέντε ημερομίσθια τον μήνα για την κάλυψη πρόσκαιρων, εποχικών ή κατεπειγουσών αναγκών προχωρά ο Δήμος Ρήγα Φεραίου
![Προσλήψεις εποχικών στο Δήμο Ρήγα Φεραίου](data/articles/15890536401289105665.jpg)
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση στα γραφεία του Δήμου στις αρμόδιες υπαλλήλους, Κωνσταντινιά Μπομπότη και Βασιλική Τζουβαράκου κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες (τηλ. 2425350222) και στην ηλεκτρονική διεύθυνση d.r.feraiou@0922.syzefxis.gov.gr με συνημμένα όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά, από τη Δευτέρα 11 έως και την Παρασκευή 15 Μαΐου.