Σε ζωντανή μετάδοση η Ακολουθία του Ακαθίστου Ύμνου
Η Ακολουθία του Ακαθίστου Ύμνου θα μεταδοθεί ζωντανά σήμερα, από τις 7 το απόγευμα, από τον Ιερό Ναό Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Βόλου
![Σε ζωντανή μετάδοση η Ακολουθία του Ακαθίστου Ύμνου](data/articles/1585918372135469704.jpg)
"Ας προσευχηθούμε όλοι μαζί, παρακολουθώντας την Ακολουθία του Ακαθίστου Ύμνου προς την Υπεραγία Θεοτόκο, απευθείας από τον Ι.Ν. Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης", αναφέρεται σε ανακοίνωση της Μητρόπολης Δημητριάδος.