"Να συνεχίσουμε να συνταξιδεύουμε ποδοσφαιρικά"
Ο "Capitano" του Ρήγα Φεραίου, Χρήστος Σπαθής, έστειλε το δικό του μήνυμα για τη νέα εποχή στην οποία εισήλθε πλέον το Αθλητικό Βαγόνι
!["Να συνεχίσουμε να συνταξιδεύουμε ποδοσφαιρικά"](data/articles/15500840501745393406.jpg)
Το Αθλητικό Βαγόνι, από το ξεκίνημα του ταξιδιού του, βρίσκεται πάντα στο πλευρό του Ρήγα Φεραίου αποκαλώντας τον συχνά "Πρέσβη" του Βελεστίνου. Βλέπετε, εκτός από το ποδοσφαιρικό κομμάτι, η πολύ μεγάλη διαδρομή του στα γήπεδα της Γ` Εθνικής έκανε τον τόπο μας να ακουστεί αρκετά έντονα ανά την Ελλάδα.
Ο αρχηγός των Κυανόλευκων, Χρήστος Σπαθής, προχώρησε στην ακόλουθη δήλωση σχετικά με την αναβάθμιση της ιστοσελίδας, σημαντικό μέρος της οποίας είναι φυσικά ο αθλητισμός:
"Eύχομαι καλή αρχή με πολλή δύναμη και υπομονή.
Ελπίζω να συνεχίσουμε να συνταξιδεύουμε ποδοσφαιρικά όπως και τα προηγούμενα χρόνια, σε πολλά, γνωστά και άγνωστα μέρη!"