"Δεν υπάρχουν αγώνες - φωτιά για εμάς"
Ο κόουτς Μίλτος Ζιάκας ρωτήθηκε σχετικά για τη σειρά παιχνιδιών που ακολουθεί, εντός με Διαγόρα, εκτός με Σούρπη κι Ευξεινούπολη, δίνοντας ξεκάθαρη απάντηση
!["Δεν υπάρχουν αγώνες - φωτιά για εμάς"](data/articles/15498028091741062784.jpg)
Μετά την ένατη συνεχόμενη νίκη των Κυανόλευκων, σήμερα με σκορ 5-2 επί της Αγίας Άννας στο Olimpico, ο Ρήγας "πάτησε" κορυφή και βλέπει πλέον μπροστά του τρεις αγώνες με ομάδες που ανήκουν στο "ρετιρέ" του πρωτάθληματος.
Ο κόουτς Μίλτος Ζιάκας ρωτήθηκε σχετικά για τη σειρά παιχνιδιών που ακολουθεί, εντός με Διαγόρα, εκτός με Σούρπη κι Ευξεινούπολη, δίνοντας την εξής απάντηση: