Κοπή πίτας από τη νεολαία Αγίου Γεωργίου
Την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου στην έδρα του συλλόγου
![Κοπή πίτας από τη νεολαία Αγίου Γεωργίου](data/articles/1549295532487955563.jpg)
Ο Σύλλογος Φίλων Νέων Αγίου Γεωργίου Φερών θα πραγματοποιήσει την ετήσια κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 19:00, στην έδρα του συλλόγου στην κεντρική πλατεία Αγίου Γεωργίου Φερών.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Με εκτίμηση,
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Φίλων Νέων Αγίου Γεωργίου Φερών.