ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ καιρός

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΒΑΓΟΝΙ

Στα Μετέωρα η "πρώτη" του Διαγόρα

Στις 22 Σεπτεμβρίου η παρθενική εμφάνιση των Μελανόλευκων του Στεφανοβικείου στη Γ` Εθνική, στην έδρα των Μετεώρων
Στα Μετέωρα η "πρώτη" του Διαγόρα

Ολοκληρώθηκε σήμερα η διαδικασία κλήρωσης για την ανάπτυξη του αγωνιστικού προγράμματος του πρωταθλήματος Γ’ Εθνικής, το οποίο βρίσκει στο σημείο εκκίνησής του 106 σωματεία απ’ όλη τη χώρα.

1η αγωνιστική -14η
ΑΣ Μετέωρα - Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη - ΑΟ Ποταμιάς
ΑΕ Καρίτσας - Δίας Διου
Διγενής Νεοχωρίου - ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά - ΓΣ Αλμυρός
Θησέας Αγριάς - Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ηρακλής Λάρισας

2η αγωνιστική – 15η
Αταλάντη – ΑΣ Μετέωρα
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΕ Καρίτσας
Ποταμιά – Διγενής Νεοχωρίου
Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς
Αλμυρός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός – Ηρακλής Λάρισας

3η αγωνιστική – 16η
ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς – Ποταμιά
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός – Αλμυρός

4η αγωνιστική – 17η
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας
Δίας Δίου – Πιερικός
ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός

5η αγωνιστική – 18η
ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη
Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αλμυρός – Ποταμιά
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου

6η αγωνιστική- 19η
Θησέας Αγριάς – ΑΣ Μετέωρα
Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας
ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός
Αταλάντη – Αλμυρός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων
Ποταμιά – Δίας Δίου

7η αγωνιστική – 20η
ΑΣ Μετέωρα- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς
Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά
Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου – Αταλάντη
Ποταμιά – Διαγόρας Στεφανοβικείου

8η αγωνιστική – 21η
Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Θησέας Αγριάς – Αλμυρός
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας – Ποταμιά
Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

9η αγωνιστική – 22η
ΑΣ Μετέωρα – Πιερικός
Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς
Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας -.Αταλάντη

10η αγωνιστική – 23η
Αλμυρός – ΑΣ Μετέωρα
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας -Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ποταμιά
Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική -24η
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Δίας Δίου – Αλμυρός
Ποταμιά – Πιερικός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ηρακλής Λάρισας
Αταλάντη – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας – Θησέας Αγριάς
Ατρόμητος Παλαμά – Διγενής Νεοχωρίου

12η αγωνιστική – 25η
Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΟ Σελλάνων – Ποταμιά
Αλμυρός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Πιερικός – Αταλάντη
Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διγενής Νεοχωρίου
Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική -26η
ΑΣ Μετέωρα – Ποταμιά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου
Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων
ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός
Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς