ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ καιρός

ΦΕΡΩΝ ΝΕΑ

Οι επιτυχόντες στο ΓΕΛ Βελεστίνου

Πανελλήνιες 2019: Ανακοινώθηκαν σήμερα το πρωί από το Υπουργείο Παιδείας οι βάσεις εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση - Δείτε αναλυτικά τον πίνακα επιτυχόντων στο Γενικό Λύκειο Βελεστίνου
Οι επιτυχόντες στο ΓΕΛ Βελεστίνου

ΓΕΛ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ - ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019

         

Επώνυμο

Όνομα

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΣΧΟΛΗ

ΑΓΓΕΛΗ

ΑΡΕΤΗ

ΔΠΘ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣΤΕ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΛΑΜΙΑ)

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ

ΕΚΠΑ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΔΠΘ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΑΚΑΖΙΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)

ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΚΑΡΡΑ

ΣΟΦΙΑ

ΔΠΘ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. ΚΡΗΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ

ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΟΥΤΣΟΛΙΑΚΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΣΕ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ

ΛΑΪΝΑ

ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α.Ε.Ν.

 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΛΛΕΣΙ

ΤΖΟΒΑΝΙ

ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. ΚΡΗΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΜΗΣΙΑΚΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΜΠΑΤΑΚΟΓΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΙΚΑΡΩΝ ΣΙ

ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)

ΜΠΟΛΚΑ

ΒΑΙΑ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

 

ΜΠΟΛΚΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΝΟΝΑ

ΕΝΕΡΙΚ

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΣΥΝΟΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΝΤΟΥΡΟ

ΑΛΝΤΙΤ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΝΤΥΛΙ

ΑIΜΙΛΙΑΝΟ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΠΑΔΑΝΙΗΛ

ΜΑΡΘΑ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΕΦΕΛΗ

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΑΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -  ΡΑΦΑΗΛ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΑΤΑΣΗ

ΕΥΔΟΞΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ

 

ΣΟΥΚΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΤΖΕΚΑ

ΝΤΕΝΑΝΤΟ

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΟΛΙΟΥ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΔΠΘ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΤΣΙΝΟΥΔΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΣΙΟΤΡΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΧΟΤΖΑ

ΛΕΟΝΙΣ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)


 

     

Με το "10%"

ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ

ΔΠΘ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑ

ΑΣΗΜΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΠΘ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΟΛΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΠΘ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΑΝΔΡΙΩΤΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΙΝΑΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)