Ανακοίνωση Δήμου: Oι ζημιές αποκαταστάθηκαν - Διαφυλάξτε την παιδική χαρά
![Ανακοίνωση Δήμου: Oι ζημιές αποκαταστάθηκαν - Διαφυλάξτε την παιδική χαρά](data/articles/1715945576687850882.jpg)
Aκόμη μια φορά αποκαταστάθηκαν από την Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Ρήγα Φεραίου οι καταστροφές που σημειώθηκαν στην παιδική χαρά της Πλατείας Δημοκρατίας του Βελεστίνου και πλέον, η παιδική χαρά είναι ασφαλής.
Εφιστούμε την προσοχή όλων στη διαφύλαξη των παιδικών χαρών και γενικότερα των δημοτικών χώρων που αποτελούν δημόσια περιούσια και χώρους αναψυχής για μικρούς και μεγάλους.
![Ανακοίνωση Δήμου: Oι ζημιές αποκαταστάθηκαν - Διαφυλάξτε την παιδική χαρά](data/articles/1715945586424674741.jpg)
![Ανακοίνωση Δήμου: Oι ζημιές αποκαταστάθηκαν - Διαφυλάξτε την παιδική χαρά](data/articles/17159455861548550493.jpg)
![Ανακοίνωση Δήμου: Oι ζημιές αποκαταστάθηκαν - Διαφυλάξτε την παιδική χαρά](data/articles/17159455871630742676.jpg)