Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας
Το Γηροκομείο, το Νοσοκομείο Βόλου, το Μηχανολογικό και την Πυροσβεστική Υπηρεσία επισκέφτηκε στο πλαίσιο της προεκλογικής του εκστρατείας κι ενημέρωσης ο υποψήφιος βουλευτής Μαγνησίας με το Μέρα25, Δημήτρης Καραδήμας
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/15623203391649604068.jpg)
Όπως διαβάζουμε στη σχετική ενημέρωση, ο κ. Καραδήμας είχε την ευκαιρία να συζητήσει με τους αρμόδιους κάθε φορέα αλλά και να συναντήσει πολίτες εκθέτοντας το πρόγραμμα του Μέρα25 ενόψει των εθνικών εκλογών.
Δείτε περισσότερες φωτογραφίες:
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/15623203491660820220.jpg)
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/1562320349709965678.jpg)
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/15623203501244713569.jpg)
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/1562320350827303865.jpg)
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/1562320350830468639.jpg)
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/15623203501948505013.jpg)
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/15623203501202720254.jpg)
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/15623203501426249124.jpg)
![Σε φορείς ο Δημήτρης Καραδήμας](data/articles/15623206791415499071.jpg)