Σας περιμένουμε όλους!
![Σας περιμένουμε όλους!](data/articles/17051362821750269856.jpg)
Επιστροφή στο ποδοσφαιρικό του σπίτι για τον Ρήγα με την διοίκηση του συλλόγου να απευθύνει κάλεσμα στους φιλάθλους για την κυριακάτικη (14/1 - 15:00) αναμέτρηση με τον Αίαντα Σούρπης:
"ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, στο στάδιο Βελεστίνου θα γίνει ο πρώτος αγώνας του δευτέρου γύρου του πρωταθλήματος απέναντι στην ομάδα του Αίαντα Σούρπης την Κυριακή στις 3 το μεσημέρι!!!
Σας περιμένουμε όλους!!!"