Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/16895190551452900894.jpg)
Ο Δήμος Ρήγα Φεραίου συνδιοργάνωσε με τον Πολιτιστικό και Χορευτικό Σύλλογο Καναλίων "ΗΤΑΥΡΟΣ" χορευτική βραδιά ενόψει του κλεισίματος της χρονιάς του Συλλόγου.
Στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε χθες το βράδυ (15/7) στην κεντρική πλατεία του χωριού συμμετείχε και ο Σύλλογος Περιβολιωτών ενώ την παρακολούθησαν κάτοικοι των Καναλίων κι επίσημοι.
Οι φωτογραφίες προέρχονται από το facebook του δημάρχου Ρήγα Φεραίου, Δημήτρη Νασίκα.
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/16895191131443235142.jpg)
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/1689519113694154514.jpg)
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/1689519113403174931.jpg)
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/16895191131136704764.jpg)
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/16895191142004376802.jpg)
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/1689519114526587024.jpg)
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/168951911469480118.png)
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/16895191381740738944.jpg)
![Με επιτυχία η χορευτική βραδιά στα Κανάλια](data/articles/16895191391258763364.jpg)