Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/1687957884475912291.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία και πολλές συμμετοχές διεξήχθη ο "16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου Μνήμης Άνω Κερασιάς" την Κυριακή (25/6), όπως αναφέρει ο Δήμος Ρήγα Φεραίου, που συνδιοργάνωσε τον αγώνα με την Περιφέρεια Θεσσαλία, τον ΣΔΥ Βόλου "ΚΕΝΤΑΥΡΟ", τον Πολιτιστικό Σύλλογο Κερασιάς, την ΕΠΦΑ Μαγνησίας, και το Ultra Pelion Trail.
Πολύτιμες υπηρεσίες προσέφερε η Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων Ν. Μαγνησίας και η LIFE GUARD VOLOS.
Δείτε εικόνες
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/16879579041570559526.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/1687957904924551189.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/16879579041559491771.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/1687957905459281744.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/1687957905474509113.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/16879579052144389384.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/16879579052027065479.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/168795790557372857.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/1687957919220089339.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/1687957919673175117.jpg)
![Με επιτυχία ο 16ος Ορεινός Αγώνας Δρόμου-Μνήμης Άνω Κερασιάς](data/articles/1687957919326478351.jpg)