Δηλώσεις συμμετοχής για το τουρνουά μπάσκετ της Ενοδίας
Τον Ιούλιο στο Βελεστίνο
![Δηλώσεις συμμετοχής για το τουρνουά μπάσκετ της Ενοδίας](data/articles/15610620061429237539.jpg)
Το 3ο Τουρνουά Μπάσκετ από το Σύλλογο Νεολαίας Βελεστίνου "ΕΝΟΔΙΑ" διεξάγεται σε συνεργασία με την Περιφέρεια Θεσσαλίας και το Δήμο Ρήγα Φεραίου, από 1 έως 14 Ιουλίου.
Το τουρνουά θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του μπάσκετ στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Βελεστίνου.
Oι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή έως την Πέμπτη 27 Ιουνίου στα τηλέφωνα: 6947779786, 6970888527 ή στέλνοντας μήνυμα στη σελίδα του συλλόγου στο facebook, δηλώνοντας το όνομα της ομάδας τους καθώς και το όνομα και τηλέφωνο επικοινωνίας εκπροσώπου ομάδας.