Τουρνουά Μπάσκετ και φέτος από την Ενοδία
Όπως διαβάσαμε στο πρόγραμμα καλοκαιρινών εκδηλώσεων του Δήμου, το διάστημα 1-14 Ιουλίου πρόκειται να γίνει τζάμπολ στο καθιερωμένο τουρνουά μπάσκετ για τρίτη σερί χρονιά
![Τουρνουά Μπάσκετ και φέτος από την Ενοδία](data/articles/156060920259809803.jpg)
Το τουρνουά λαμβάνει χώρα στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Βελεστίνου και διοργανώνεται από το Σύλλογο Νεολαίας Βελεστίνου "ΕΝΟΔΙΑ" σε συνεργασία με το Δήμο Ρήγα Φεραίου και συμμετοχή ομάδων από όλη την περιοχή.