"Πάμε για μια νέα αρχή, μια νέα αλλαγή"
!["Πάμε για μια νέα αρχή, μια νέα αλλαγή"](data/articles/1683635131597839862.jpg)
Στο πλευρό του Νίκου Ανδρουλάκη στην χθεσινή ομιλία του προέδρου του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑΓΗΣ στην πόλη της Λάρισας βρέθηκε ο υποψήφιος βουλευτής Μαγνησίας, Σάκης Σκρίμπας, μαζί με άλλους συνυποψηφίους και μέλη του κόμματος από όλη την Θεσσαλία.
Ο ίδιος σημείωσε:
"Η Λάρισα, η Θεσσαλία έδωσε το δικό της δυναμικό παρών.
Πάμε για μια νέα αρχή, μια νέα αλλαγή.
Το ΠΑΣΟΚ - Κίνημα Αλλαγής είναι και πάλι εδώ, πιο δυνατό!"
!["Πάμε για μια νέα αρχή, μια νέα αλλαγή"](data/articles/1683635141485027363.jpg)
!["Πάμε για μια νέα αρχή, μια νέα αλλαγή"](data/articles/168363514150376338.jpg)
!["Πάμε για μια νέα αρχή, μια νέα αλλαγή"](data/articles/16836351411449997934.jpg)
!["Πάμε για μια νέα αρχή, μια νέα αλλαγή"](data/articles/1683635141170887180.jpg)
!["Πάμε για μια νέα αρχή, μια νέα αλλαγή"](data/articles/16836351422052763621.jpg)
!["Πάμε για μια νέα αρχή, μια νέα αλλαγή"](data/articles/16836351421127397124.jpg)