Το Σάββατο το 40ήμερο μνημόσυνο του Δημήτρη Συμεώνογλου
![Το Σάββατο το 40ήμερο μνημόσυνο του Δημήτρη Συμεώνογλου](data/articles/1680175894987799843.png)
Με τη συμπλήρωση 40 ημερών από το θάνατο του αγαπημένου μας, συζύγου, αδελφού και θείου, Δημητρίου Συμεώνογλου, τελούμε το Σάββατο 1η Απριλίου στον Ιερό Ναό Αγίων Βασιλείου και Φωτεινής στο Βελεστίνο και μετά τη Θεία Λειτουργία, μνημόσυνο για την ανάπαυση της ψυχής του.
Παρακαλούμε τους συγγενείς και φίλους να παρευρεθούν και να προσευχηθούν μαζί μας.