Στις 12 Φεβρουαρίου ο Ετήσιος Χορός του Συλλόγου Περιβολιωτών Ν. Μαγνησίας
![Στις 12 Φεβρουαρίου ο Ετήσιος Χορός του Συλλόγου Περιβολιωτών Ν. Μαγνησίας](data/articles/16748291591069420145.png)
Μετά από δύο χρόνια αποχής λόγω κορονοϊού, ο σύλλογος Περιβολιωτών Ν. Μαγνησίας σας προσκαλεί και πάλι στον Ετήσιο Χορό του, την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου στις 2 το μεσημέρι, στο Μέγαρο Νανόπουλος!
Όσα παιδιά και μέλη θέλουν να πάρουν μέρος με τα χορευτικά συγκροτήματα του συλλόγου, αυτή τη Κυριακή από τις 5 το απόγευμα και μετά, να έρθουν στα γραφεία του συλλόγου για πρόβα και να πάρουν τις φορεσιές τους.
Εκ του Δ.Σ.
![](/data/images/a53cca20ef5546801a9ce98b10273d75.jpg)