Καλά Χριστούγεννα σε όλους τους συνδημότες - Ακολουθούν τα επόμενα ονόματα
![Καλά Χριστούγεννα σε όλους τους συνδημότες - Ακολουθούν τα επόμενα ονόματα](data/articles/1677146902605625593.png)
Ευχές από τον υποψήφιο Δήμαρχο κι επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης, Χαράλαμπο Πάσχο, που μεταθέτει στο 2023 την ανακοίνωση των νέων ονομάτων που θα στελεχώσουν το συνδυασμό:
Η επόμενη ανακοίνωση ονομάτων που αναμένεται να στελεχώσουν το ψηφοδέλτιό μας θα γίνει μετά τις γιορτές. Καλά Χριστούγεννα σε όλους τους συνδημότες μας!